Kvalitní doučování matematiky

Kontakt

Reference

 

Z písomiek, z ktorých som predtým mala 3-4, boli zrazu 1-2. Podozrivé to bolo aj môjmu učiteľovi, keď sa ma na rovinu opýtal, kto ma doučuje. :)

 

Natália P.

 

 

 

Doučování matematiky přes Skype

Doučování matematiky přes Skype

 

 

Fantastická nabídka online doučování přes Skype!

Ať jste odkudkoliv, stačí se připojit na internet a doučování může začít! Nemusíte nikam cestovat, vše probíhá v pohodlí Vašeho domova.

 

Prostřednictvím Skype se vzájemně vidíme i slyšíme, čili se jedná o plnohodnotné doučování. Navíc vidíte všechno, co píšu na svou obrazovku, stejně, jako bych seděl vedle Vás a psal na papír, takže příklady počítáme spolu.

 

S doučováním matematiky přes Skype mám bohaté, mnohaleté zkušenosti. Doučil jsem tímto způsobem již stovky žáků a studentů. Za tímto účelem jsem vytvořil i online sbírku úloh www.priklady.com, ze které čerpám příklady na počítání se studentem, když nemá k dispozici vlastní příklady na přepočítání.

 

Pokud je pro Vás takovýto způsob výuky nový, cizí, či nepředstavitelný, určitě se mi ozvěte. Dohodneme si zkušební, bezplatné doučování, a jsem přesvědčen, že změníte svůj názor :-) Stačí zmínit, že máte zájem o zkušební doučování..

 

~ Neváhejte mě kontaktovat!

 

 

Co je Skype?

Skype je jednoduchý internetový program, přes který mohou lidé spolu komunikovat, i když se nacházejí na různých místech. Mohou se vzájemně vidět, slyšet, psát si zprávy (chatovat), sdílet obrazovku a posílat si soubory, to vše zcela zdarma. Jediné, co k tomu třeba, je mít k počítači připojenou webkameru a mikrofon.

 

-> Klikněte sem pro stažení programu Skype <-

 

 

DoucovanieMatematiky.sk Zpětné odkazy

Copyright © 2010-2017 kvalitni-doucovani-matematiky.cz - Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv užití obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno.