Kvalitní doučování matematiky

Kontakt

Reference

 

Ahoj Jirko, tak jsem dal tu matiku za 2 :) Mockrát děkuju za doučování. Bez toho bych neměl šanci, suprově si mě to naučil...

 

Petr Erbs

 

 

 

Doučování matematiky přes Skype

Doučování matematiky přes Skype

 

 

Fantastická nabídka online doučování přes Skype!

Ať jste odkudkoliv, stačí se připojit na internet a doučování může začít! Nemusíte nikam cestovat, vše probíhá v pohodlí Vašeho domova.

 

Prostřednictvím Skype se vzájemně vidíme i slyšíme, čili se jedná o plnohodnotné doučování. Navíc vidíte všechno, co píšu na svou obrazovku, stejně, jako bych seděl vedle Vás a psal na papír, takže příklady počítáme spolu.

 

S doučováním matematiky přes Skype mám bohaté, mnohaleté zkušenosti. Doučil jsem tímto způsobem již stovky žáků a studentů. Za tímto účelem jsem vytvořil i online sbírku úloh www.priklady.com, ze které čerpám příklady na počítání se studentem, když nemá k dispozici vlastní příklady na přepočítání.

 

Pokud je pro Vás takovýto způsob výuky nový, cizí, či nepředstavitelný, určitě se mi ozvěte. Dohodneme si zkušební, bezplatné doučování, a jsem přesvědčen, že změníte svůj názor :-) Stačí zmínit, že máte zájem o zkušební doučování..

 

~ Neváhejte mě kontaktovat!

 

 

Co je Skype?

Skype je jednoduchý internetový program, přes který mohou lidé spolu komunikovat, i když se nacházejí na různých místech. Mohou se vzájemně vidět, slyšet, psát si zprávy (chatovat), sdílet obrazovku a posílat si soubory, to vše zcela zdarma. Jediné, co k tomu třeba, je mít k počítači připojenou webkameru a mikrofon.

 

-> Klikněte sem pro stažení programu Skype <-

 

 

DoucovanieMatematiky.sk Zpětné odkazy

Copyright © 2010-2017 kvalitni-doucovani-matematiky.cz - Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv užití obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno.